В парках можуть з’явитьсь кнопки екстреного виклику поліції

Як повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе, в українських парках можуть з’явиться кнопки екстреного виклику поліції.

“Міністерство наразі переглядає норми безпеки у парках. Відтак є пропозиція, яка зараз розглядається – влаштовувати в цих громадських місцях спеціальні бокси із кнопкою екстреного виклику поліції.
З чим це пов’язано? Це безпека і постійний зв’язок із працівниками служби у разі можливого виникнення надзвичайної ситуації. Тим паче, що у деяких нових парках це вже починають робити. Тому чому б не унормувати це питання і в ДБН?
Ідею встановлення кнопок виклику екстреної допомоги в парках підтримали і тут, у Facebook. Практично всі із більше ніж 5 тисяч користувачів, які відреагували на опитування, “ЗА” влаштування кнопок виклику екстреної допомоги у парках. Також багато хто запропонував за можливості облаштувати такі бокси із кнопками системами відеоспостереження або іншого захисту від помилкових викликів поліції”, – пише Лев Парцхаладзе на своїй сторінці у Фейсбуку.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...