В Україні ще на 2 місяці продовжили карантин і посилили обмеження

Кабмін продовжив адаптивний карантин в Україні до 31 жовтня 2020 року та посилив обмеження.

Про це стало відомо на засіданні уряду 26 серпня, передає Coffee & Milk.

“Збільшення захворюваності в останні тижні змушує нас діяти більш рішуче. Сьогодні на засіданні ми розглянемо питання про продовження карантину на 2 місяці. Обмеження і зонування територій по кольорам діятимуть щонайменше до 1 листопада. До 31.10 ми продовжимо карантин”, – заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Зазначається, що на засіданні міністри проголосували вказане рішення одностайно.

“Перше – продовжити на території України карантин до 31 жовтня 2020 року. Також пропонується посилити обмежувальні заходи на території регіонів з “зеленим” рівнем епідемічної небезпеки, а саме заборонивши проведення дискотек, роботу розважальних закладів, нічних клубів, діяльність закладів громадського харчування з організацією дозвілля.

Окрім того ми відпрацювали з Мінкультури заборону проведення концертів, окрім тих, які проводяться закладами культури, і для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності”, – додав міністр охорони здоров’я Степанов.

Також органам місцевого самоврядування надається право на доступ до даних електронного сервісу “Дій вдома” з метою поточного контролю осіб, які підлягають самоізоляції чи обсервації, чи порушили правила карантину.

Документ передбачає продовження для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 жовтня 2020 року.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...