Ватикан хоче виступити посередником у перемовинах України з РФ

Пропозиція пролунала від Папи Римського Франциска.

Ватикан готовий виступити посередником у перемовинах між росією та Україною, а також надати майданчик для їхнього проведення.

Про це повідомляє «Суспільне», пише Четверта студія.

«Ватикан готовий бути посередником між Росією та Україною», — йдеться у повідомленні.

Журналісти повідомляють, що пропозиція пролунала після зустрічі Папи Римського Франциска з президентом Франції Емануелем Макроном, яка відбулась 24 жовтня.

При цьому участь у перемовинах можуть взяти Сполучені Штати та Європейський союз.

Раніше Папа Римський Франциск заявив про велику шану до російського гуманізму, а також, що жорстокість, з якою війська РФ діють в Україні, не властива російському народові.

У відповідь посол України у Ватикані Андрій Юраш заявив, що достатньо просто відвідати зараз Україну, щоб побачити наслідки російського «гуманізму».

«Щоб усвідомити російський «гуманізм», у який вірить Папа, було б достатньо просто відвідати зараз Україну і побачити, як 4,5 мільйони людей залишилися без електрики та води, «насолоджуючись» цим російським «гуманізмом»: накази бомбардувати Україну віддають та кнопки запуску ракет натискають не найманці, а щирі російські «гуманісти» — послідовники Достоєвського», — написав він у «Facebook».

Також очільник Української греко-католицької церкви Святослав Шевчук під час зустрічі з Папою Франциском подарував йому фрагмент російської міни, яка у березні знищила фасад храму УГКЦ в Ірпені.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ