Влада тепер може арештувати майно та конфіскувати

Прикриваючись необхідністю голосування за євроінтеграційні закони Рада прийняла законопроект про процедуру арешту майна та інституту спеціальної конфіскації, який спричинить трагедію у сфері захисту прав українських громадян.
Закон передбачає, що спеціальна конфіскація полягає у примусовому безоплатному вилученні за рішенням суду у власність держави грошей, цінностей та іншого майна. Це відбувається за умови вчинення умисного злочину або суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, визначеного Особливою частиною Кримінального кодексу, за які передбачено основне покарання у виді позбавлення волі або штрафу на суму понад 3000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Це означає, що тепер не суд, а слідчі і прокурори будуть визначати, чи є в тому, як ходить, їсть або спить людина, ознаки суспільно небезпечного діяння. І на підставі того, що ви комусь просто не сподобались, що у вас є що забрати, що ви принципові і не прогинаєтеся під злочинну владу, у вас можуть відібрати все.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...