Всесвітній день мрії

Щорічно 25 вересня у всьому світі відзначають Всесвітній день мрії (World Dream Day). Ініціатором його створення є всесвітньо визнаний спікер, педагог і стратег по трансформації – Озіома Егвуонву. Вперше свято було відзначено в 2012 році в Колумбійському університеті. Його головною метою є – допомогти кожному з нас здійснити свої мрії.

Якщо Ви мрійник, якщо Ви хочете, щоб Ваша мрія збулася, якщо Ви хочете домогтися успіху – Всесвітній день мрії створений для Вас. Він спонукає кожного здійснити свою мрію. Погодьтеся, неважливо, звідки Ви родом, де живете і скільки у Вас грошей. У всіх нас є одна спільна риса – це мрії!

Як сказано на сайті свята: «Всесвітній день мрії – це глобальна ініціатива, спрямована на те, щоб допомогти світу повністю розкрити свій потенціал. Ми – глобальний рух, що підтримує мрійників в їх прагненні реалізувати свої мрії і тим самим зробити світ кращим».

У кожної людини є мрія. Хтось заявляє про неї відкрито, хтось зберігає подалі від чужих очей. Але найчастіше мрія не тільки «зігріває довгими зимовими вечорами», а й приносить дещицю смутку, адже з року в рік залишається чимось недосяжним і далеким.

Люди часто роблять помилку, дозволяючи своїм мріям залишатися тільки мріями. Вночі вони бачать сни, а вранці забувають. Сни, про які вони не наважуються говорити, інакше вони не збудуться. Не бійтеся мріяти. І головне, не бійтеся вірити, що мрії збуваються. Повірте – по довгій дорозі краще йти з позитивом і надією, тільки тоді все вийде.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ