Ялинку Львова прикрасять по-новому

Львів вирішив прикрасити головну ялинку міста на новорічно-різдвяні свята лише ілюмінацією. Про це повідомила Ольга Гренюх, арт-директорка компанії «Львівські ярмарки», передає ІА Дивись.info.
Цього року головну ялинку Львова прикрасять по-новому. Вирішили відмовитись від звичних іграшок, гірлянд і прикрасити дерево у європейському стилі.
«Ми запропонували своє бачення міськраді і погодили проект, — каже Ольга Гренюх. — Цьогорічна ялинка буде 18-метровою. Ми закупили гірлянду з-за кордону, довжина якої близько 8 кілометрів. Вся ялинка буде ілюмінована у європейському стилі, на ній не буде жодних іграшок, але внизу будуть встановлені декорації-подарунки різних висот: півтора метри, 1,20 та 1 метр».
Ілюмінація на ялинці буде жовтого кольору. А декорації унизу матимуть форму подарунків зі стрічками. Вони будуть золотого кольору і підсвічуватимуться зсередини. Ялинка біля опери буде підсвічуватися цілодобово.
«Вибираючи таку концепцію, ми хотіли, щоби не тільки туристи, а й львів’яни відчули затишок у самому центрі міста, тому що деколи у погоні за цікавими атракціями для туристів ми забуваємо про львів’ян», — додає Ольга Гренюх.
Офіційно центральну ялинку відкриють 17 грудня, а встановлювати її почнуть вже 11 грудня.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...