Журналістів і борців за демократію запрошують до США

Національний фонд на підтримку демократії (NED) приймає заявки на участь у стипендіальній програмі Рейгана-Фаселла, що надає можливість активним борцям за демократію, вченим та журналістам провести п’ять місяців у Вашингтоні – для виконання незалежних досліджень в галузі демократії в окремій країні або регіоні.
За час програми учасники/ниці в інтелектуальній атмосфері зможуть проаналізувати свій досвід, поділитися ним зі своїми колегами, провести дослідження та підготувати публікації, вивчити і перейняти найкраще з досвіду інших, а також встановити і розвинути професійні взаємини в мережі борців за демократію у всьому світі. Проекти можуть розглядати економічні, політичні, соціальні, правові та культурні аспекти демократичного розвитку та включати в себе низку методологій та підходів.
Участь: Програма розрахована на п’ятимісячні семестри, протягом яких учасники працюють над своїми проектами. Активіст(к)и зможуть зосередитися на стратегії і методах розвитку демократії в цікавих для них країнах, а науковці проведуть дослідження для підготовки публікацій.
Стипендіальна програма створена, в першу чергу, для підтримки стипендіатів з країн з економікою, що розвивається і де зароджується демократія. Однак заявки на участь в ній можуть також подавати видатні вчені зі Сполучених Штатів та інших країн з розвиненою демократією. Активісти і журналісти повинні мати достатній досвід роботи в своїй галузі, а науковці повинні мати ступінь кандидата або доктора наук на момент подачі заявки. Програма не фінансує професійне навчання, стажування або роботу студентів для отримання ними наукового ступеня.
Практичне знання англійської мови є необхідною умовою.
Крайній термін подачі заявки: 15 жовтня 2017 р.
Контакти fellowships@ned.org

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ