Дитину за кордон намагалися вивезти за 100 доларів США

Як повідомляє прес-служба АДПСУ, дівчинку 2016 року народження намагалися вивезти до Польщі не маючи для цього законних підстав.

У середу, 9 квітня 2019 року, в пункті пропуску “Краковець” представники Управління внутрішньої та власної безпеки “Захід” Держприкордонслужби викрили хабародавця.

На виїзд з України прибув автомобіль “Volkswagen”, в якому окрім водія їхало двоє пасажирів, жінка 1982 року народження та її донька 2016 року народження. Під час проходження паспортного контролю було встановлено, що жінка не має відповідних документів для виїзду неповнолітньої дитини за кордон, а саме – нотаріально завіреної згоди від батька. Осіб було запрошено в службове приміщення для проведення бесіди, де водій запропонував прикордонному наряду неправомірну винагороду в розмірі 100 доларів США за безперешкодний виїзд дитини до Польщі.

За повідомленням відділу внутрішньої та власної безпеки по Мостиському прикордонному загону Нацполіцією розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення громадянином України злочину передбаченого ст. 369 КК України.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ