Дзідзьо разом із глядачами дивився прем’єру свого фільму «DZIDZIO Перший раз»

Співак Дзідзьо в «Планеті Кіно» у Львові презентував свою стрічку «DZIDZIO Перший раз». Він із командою створив її лише за сім місяців: і це від початку написання сценарію і до прокату фільму в кінозалах. На презентації романтичної комедії все, як у Голлівуді: червона доріжка, частування.

Стрічка дійсно незвична, як для Дзідзя: не лише гостро приперчена жартами, а й з елементами мелодрами. Про його справжнє кохання, першу близькість, людяність та навіть престижність сільського хору.

У фільмі знімалась й мама Михайла Хоми. А головну героїню – своє кохання, яка за сценарієм має вади слуху, Дзідзьо відібрав серед 666 претенденток. Ще й без звичного кастингу.

Зйомки фільму відбувалися у липні, поміж концертами. А в співака їх цьогоріч було заплановано 70. Тож часто доводилося писати діалоги та саундтреки до фільму у автобусі – по дорозі на виступи. А спати по 2-3 години на добу. Багато сцен знімали в рідній хаті співака, що в селі Бортники, та навіть у Ходорівській лікарні, де народився Дзідзьо. Колись це була вілла князя Євгеніуша Любомирського.

Кошти ж на стрічку сподівалися отримати від Держкіно. Однак там назвали фільм «непатріотичним». І грошей не дали. Тож гроші довелося шукати самотужки.

Фільм взяв участь у проекті «Доступне кіно». Тож буде доступним для незрячих і нечуючих людей, бо матиме тифлокоментарі та субтитри.

Стрічка вже вийшла у прокат. А Михайло Хома тим часом зізнався, що вже має ідею на наступний фільм і, ймовірно, зніматиме його в Португалії.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ