Екологічний урок “Ранньо-весняні квіти Розточчя”

З приходом весни щороку постає питання про первоцвіти.
2 березня, працівники Природного заповідника “Розточчя” Хоминим І.Г., Ференц Н.М., Скобало О.С. в Івано-Франківській ЗОШ провели екологічний урок “Ранньо-весняні квіти Розточчя”.
Діти отримали інформацію про перші весняні квіти, про їх значення для природи і суспільсва. Для них відбувся показ відеофільму, фотографічного матеріалу на дану тематику.
Працівники заповідника продемонстрували Червону книгу України, розповіли про мету її створення і закликали учнів не рвати підсніжників.
Довідка
За порушення Порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу занесених до Червоної книги України, або таких, які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, передбачена відповідальність за статтею 88-1 КУпАП у вигляді штрафу на суму від ста (1700 грн.) до двохсот п’ятнадцяти (3655 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян із конфіскацією об’єктів рослинного світу чи без такої.
За порушення чи погіршення середовища перебування (зростання) рослин, види яких занесені до Червоної книги України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі та пошкодження, накладається штраф за статтею 90 КупАП на громадян від двадцяти (340 грн.) до тридцяти (510 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб – від тридцяти (510 грн.) до п’ятдесяти (850 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.
Державна екологічна інспекція звертається до громадян з проханням відмовитись від збирання та придбання рослин занесених до Червоної книги України.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...