Електрика і електроприлади, їх пожежна небезпека!

У зв’язку з тим що на Яворівщині трапляються непоодинокі випадки пожеж, причиною яких являється коротке замикання електрики і електроприладів, які міцно увійшли в сучасне життя людини і асортимент яких з кожним днем збільшується, у зв’язку з цим Яворівський РВ ГУДСНС України у Львівській області застерігає: будьте обережні і не нехтуйте правилами користування цими приладами цивілізації, які нерідко призводить до сумних наслідків. Щоб цього не трапилося з вами, необхідно дотримуватися вимог пожежної безпеки при роботі з електропобутовими приладами. Основною небезпекою, що виникає при неправильному використанні електропобутового приладу або його несправності, є пожежа і ураження струмом.
Із загального числа пожеж від електропобутових приладів приблизно 40% походить від електропрасок, така ж кількість від електричних камінів, рефлекторів, радіаторів і саморобних обігрівальних пристроїв, 10% від електроплиток, 4% від електричних чайників, кавоварок та інших водонаполняемих приладів.
Найбільш поширеною причиною пожеж, викликаних електропобутовими приладами, є перегрів навколишніх предметів і матеріалів, розташованих поблизу електронагрівальних приладів, тривалий час перебувають у включеному стані, залишених без нагляду або під “наглядом” малолітніх дітей.
Зовнішні ознаки несправності проводки і електричних приладів: специфічний запах підгорання гуми, іскріння у лічильника і щитка, перегрів штепсельних розеток, вимикачів, миготіння електроламп і т. д.
У зв’язку з насиченістю в сучасному житті людини електропобутовими приладами дотримання вимог пожежної безпеки стають обов’язковими.
Будьте обережні!!!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ