Футбольна зустріч в Янові
![Футбольна зустріч в Янові](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/19030557_1064950976969209_1823373742308386638_n.jpg)
Учора, 10 червння 2017 року, у рамках святкування дня міста Івано-Франкове, відбулась товариська футбольна зустріч між командами ФК “Янів” (Івано-Франкове) – ФК “Янтарочка (Новояворівськ).
Матч проходив у напруженій боротьбі усі 90 хв.
Матч закінчився перемогою дівчат з рахунком 7:6.
Перед матчем, гравці команди Івано-Франкове привітали жіночу команду ФК “Янтарочка” квітами з виходом у фінальну частину Чемпіонату України з футболу серед жіночих команд першої ліги.