Книжкова виставка – знайомство «Мова. Суспільство. Держава.»
![Книжкова виставка – знайомство «Мова. Суспільство. Держава.»](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/16473891_1573262136035627_752038017197541508_n.jpg)
Наша рідна українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний, улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна пісня співучого соловейка.
21 лютого святкують Міжнародний день рідної мови.
Для користувачів в Яворівській центральній районній бібліотеці ім. Юрія Липи оформлена ілюстрована книжкова виставка – знайомство «Мова. Суспільство. Держава.».
Читачі змогли привітати один одного зі святом мови, ознайомитися з новими книгами українських поетів та письменників про рідну мову.