Мінеконрозвитку зареєструвало Яворівський індустріальний парк

В Яворівському районі офіційно зареєстрували Яворівський індустріальний парк, розташований за 5 км від митного переходу «Грушів – Будомєж». Відповідно до наказу Мінекономрозвитку від 26 квітня, цей парк внесений до реєстру індустріальних парків.
Ініціатива зі створення даного парку походила від місцевих органів влади, її підтримала обласна влада та окремі депутати Верховної Ради. Протягом року готували необхідні документи для його реєстрації. Кілька тижнів тому до Мінекономрозвитку були подані документи на реєстрацію Яворівського індустріального парку, а ще Кам’янка-Бузького та Новороздільського. Яворівський зареєстрували першим. Це означає, що ця територія офіційно стала індустріальним парком.
Для потреб парку відвели і рекультивували деградовані земельні ділянки, загальною площею 40 га, а також розробили документацію на підведення комунікацій.
Керуюча компанія працюватиме над залученням інвестицій для його будівництва, а пізніше над залученням учасників парку, які будуть орендувати ділянки в його межах.
Відповідно до концепції розвитку парку, затвердженої у жовтні 2016 року, вартість його створення – 7 млн євро. Підготовчий етап, а також базове облаштування інфраструктури здійснюються за кошти місцевого та держбюджету, а 5,2 млн євро на будівництво споруд, додаткову інфраструктуру планують залучити від інвесторів.
Учасниками індустріального парку зможуть бути суб’єкти господарювання, зареєстровані на території Яворівського району Львівщини. При цьому вони мають займатися виробництвом запчастин і комплектуючих для машинобудування та для автопромисловості, приладобудуванням, металообробкою, виробництвом пластмасових виробів або легкою промисловістю. Йдеться про 10-14 підприємств, які займатимуть площі від 1 до 5 га. Вони мають створювати не менше 20 нових робочих місць, 80% яких мають зайняти мешканці району.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ