Міжнародні військові навчання “Rapid Trident-2018” на Яворівському полігоні

Учора, 6 вересня 2018 року, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у рамках багатонаціонального навчання “Rapid Trident-2018” відбувся День високоповажних гостей.

Захід відбувся за участі співкерівників цьогорічних навчань генерал-майора Едуарда Москальова (Україна) та полковника Тіма Клівленда (США), а також численних іноземних дипломатів, представників військового та політичного керівництва України і держав, що беруть участь у навчаннях.

Про мету і перебіг навчань, а також про бойовий шлях механізованого підрозділу, особовий склад якого становить переважну частину українських учасників цьогорічного «Репід Трайдент», високоповажних гостей ознайомили командири цього підрозділу. Відтак вони мали можливість спостерігати за відпрацюванням таких тактичних елементів, як:
– наступ механізованої роти, посиленої танковим взводом з подоланням водної перешкоди;
– десантування розвідувальної групи спецпризначення в тил противника;
– евакуація пораненого з поля бою за допомогою вертольота;
– проведення інженерної розвідки маршруту висування армійського підрозділу, виявлення та знешкодження на місці вибухонебезпечного предмету;
– проведення спеціальної обробки військової техніки (її дезактивація та дезінфекція) спеціалізованим підрозділом Збройних сил України.

Військовослужбовці, які брали участь у демонстраціях на Яворівському полігоні, є учасниками АТО та Операції об’єднаних сил.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ