На Яворівщині ліквідовували наслідки стихії

Як повідомили у прес-службі ПрАТ ʺЛьвівобленергоʺ, пориви вітру на Львівщині тривають і призводять до нових відключень в електромережах.

Учора, 18 вересня 2019 року, станом 14:00 год. внаслідок негоди знеструмлено 11 ліній електропередачі напругою 6-10 кВ повністю та 3 частково, 22 населені пункти повністю та 15 частково в Жовківському, Кам’янка-Бузькому, Яворівському, Городоцькому, Мостиському, Миколаївському, Пустомитівському та Дрогобицькому районах.

Енергетики усувають пошкодження у низьковольтних електромережах 0,4 кВ безпосередньо в населених пунктах різних районів.

Аварійно-відновлювальні роботи здійснюють 62 працівники ПрАТ ʺЛьвівобленергоʺ у складі 15 бригад, задіяли 16 одиниць техніки.

У зв’язку з негодою нагадуємо правила безпеки:
– не наближайтесь до місця обриву проводу лінії електропередачі на відстань менше восьми метрів — це смертельно небезпечно;
– організуйте охорону місця обриву проводу до приїзду оперативно-виїзної бригади ПрАТ ʺЛьвівобленергоʺ;
– якщо з тих чи інших причин людина опинилась ближче, ніж на 8 метрів до обірваного проводу, необхідно відходити на безпечну відстань ʺгусячим крокомʺ — зведіть ступні ніг разом, не відривайте їх одна від одної і від землі та пересувайтеся дрібними ковзаючими кроками;
– терміново зателефонуйте на номер 0-800-50-15-68 і повідомте про ситуацію. Телефон працює цілодобово, дзвінки безкоштовні.

Рятувальники радять у разі посилення вітру щільно закрити всі вікна будинку, прибрати з балконів і лоджій предмети, які можуть випасти назовні; на вулиці триматись подалі рекламних щитів, дерев, ліній електропередачі; не паркувати поруч з ними автотранспорт; у разі поривів сильного вітру сховатися в найближчому приміщенні або природному укритті.

При падінні дерев або гілок, травмуванні людей слід негайно інформувати екстрені служби за телефонами: 101, 112 або 103.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...