На Яворівщині повернуто земельну ділянку вартістю майже 17 млн грн

За втручання прокуратури Львівській ОДА повернуто земельну ділянку вартістю майже 17 млн грн.

Господарський суд Львівської області задоволив позовну заяву органів прокуратури Львівщини в інтересах Львівської ОДА до одного з ТзОВ м.Яворів Львівської області.

Так, прокуратурою встановлено, що земельна ділянки площею близько 7 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Старичівської сільської ради Яворівського району і надана товариству під розробку Ліс-Окілківського родовища керамзитової глини, тривалий час використовувалась відповідачем без належних на те правових підстав.

Зокрема, строк дії договору оренди землі, укладеного відповідачем з Львівською ОДА, закінчився ще в середині жовтня 2019 року і у встановленому законодавством порядку не продовжувався та не поновлювався. Однак землі законному власнику повернуто не було, що і стало підставою для вжиття заходів представницького характеру щодо захисту інтересів держави в суді.

Як наслідок, суд погодився з доводами органів прокуратури та зобов’язав товариство повернути у власність ЛОДА земельну ділянку вартістю майже 17 млн грн.

Після набрання судовим рішенням законної сили органи прокуратури забезпечуватимуть його реальне виконання.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...