На Яворівщині відкрили новий завод на тисячу робочих місць

У межах Міжнародного економічного форуму сьогодні, 26 жовтня, у селі Кожичі Яворівського району відкрили завод «Бадер-Аунде». На підприємстві працевлаштують близько тисячі людей, повідомила прес-служба Львівської ОДА.
Завод «Бадер» має два виробництва на території Львівської області та шиє чохли для салонів автомобілів зі шкіри.
Натомість компанія «Аунде» спеціалізується із пошиттям аналогічних виробів із текстилю.
Нове підприємство – це спільний проект «Бадер» та «Аунде». Такий симбіоз дозволить виготовляти комбіновані обшивки для салонів авто.
У новий завод вже залучили понад 146 млн гривень інвестицій.
“Наша спеціалізація – пошиття автомобільних сидінь марки AUDI. Плануємо виробляти понад тисячу готових комплектів, що відповідає одному автомобілю за один робочий день. Понад 3, 5 тис працівників працюють у всій структурі компанії “Бадер”, а саме тут створять 800 робочих місць. Сумарна інвестиція в цей об’єкт – це 10 млн євро, з яких понад 2 млн євро – вартість обладнання, яке виготовлене у Німеччині”, – повідомив керівник підприємства “Бадер- Аунде Україна” Андрій Павлунь.
За слова Андрія Павлуня, у перспективі новостворений проект планує розширити модельний ряд автівок та виконувати замовлення для автомобільних виробників DAIMLER (MERCEDES-BENZ) та SKODA.
Зазначимо, що минулого року у с. Кожичі Яворівського району, що на Львівщині, відбулося відкриття другого заводу “Бадер Україна”, де на сьогодні працює уже понад 1700 осіб.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ