На Яворівщині висадили дерева миру
![На Яворівщині висадили дерева миру](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/57032101_2333383646899856_6650882666038034432_n.jpg)
Учора, у вівторок, 16 квітня 2019 року, у с. Вербляни в межах усеукраїнської акції висадили дерева миру. Про це повідомляє прес-центр Яворівського НПП.
Захід відбувся в межах усеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка нині триває в Україні та має на меті привернути увагу українців до катастрофічних соціально-екологічних наслідків війни на Сході країни, до суттєвої шкоди завданої довкіллю України, екологічних проблем, підвищення рівня екологічної свідомості та еко-патріотизму.
Більше новин на: Яворів Інфо