Не паліть сухої трави!

Не паліть сухої трави!
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період, на вихідні і святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду великою загрозою.
У 90% випадків причина виникнення пожеж в екосистемах – сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Яворівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області закликає жителів і гостей нашого міста та району суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, особливо під час відпочинку на природі, і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах; берегти унікальну флору і фауну нашого Яворівського краю!
Не залишайте непогашеними багаття в лісі!
Не кидайте НЕ загашені сірники і недопалки на суху лісову підстилку!
Не випалюйте сміття на присадибних ділянках!
Не розводьте відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями!
Слідкуйте, щоб діти не гралися з вогнем!

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах – негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що тільки дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Бережіть себе і природу!

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ