Директора ПК “Кристал” у Новояворівську засудили до 17 000 грн

Директора Палацу культури “Кристал” у Новояворівську засудили до 17 000 гривень штрафу за зловживання службовим становищем. Чоловік вирішив поживитися за рахунок Палацу та залишити собі гроші, які були сплачені за оренду залу. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень, пише Status Quo.

Як зазначається у матеріалах рішення, у серпні 2018 року директор Палацу культури “Кристал” вирішив отримати для себе кошти, які мали бути сплачені орендарем, яка звернулася до нього з приводу оренди приміщення великого залу для проведення бізнес-семінару на один день. Він обумовив із останньою передачу йому готівки, вказавши при цьому, що офіційній оплаті підлягатиме лише сума у розмірі близько 3400,00 грн, що в розрахунку мало відповідати оплаті двох годин оренди приміщення та зазначив, що крім офіційної оплати, остання повинна передати йому кошти у сумі 10200,00 грн.

Жінка передала обвинуваченому вказану суму грошей у його службовому кабінеті, окрім цього передала 200,00 грн на покриття додаткових витрат, після чого втрутилися працівники правоохоронних органів, а гроші вилучено.

Таким чином, директор вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 368 КК України, – одержання службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням службового становища.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю, у вчиненому щиро розкаявся та просив суд суворо не карати.

Яворівський районний суд Львівської області визнав чоловіка винуватим за ч. 1 ст. 368 КК України та призначив йому покарання у виді штрафу у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, в установах, організаціяхстроком на два роки.

Апеляційна скарга на вирок суду може бути подана до Львівського апеляційного суду через Яворівський суд Львівської області протягом тридцяти днів з дня проголошення вироку.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ