Прикордонники затримали трьох турецьких нелегалів

23 квітня, біля українсько-польського кордону, прикордонники затримали трьох турецьких нелегалів, які намагалися потрапити до Польщі.
Прикордонний наряд відділу «Краковець» за допомогою приладу спостереження помітив рух групи невідомих вбік кордону. Спостерігаючи за мандрівниками, прикордонники викликали групу реагування та затримали невідомих за 70 м від межі.
Серед затриманих були 51-річний та 36-річний громадяни Туреччини. Третій затриманий – 50-річний чоловік – мав при собі німецьке посвідчення особи без громадянства. Проте правоохоронці з’ясували, що він також є вихідцем з Туреччини.
Прикордонники також виявили доріжку слідів з Польщі в Україну та під час ідентифікації відбитків взуття затриманих з’ясували, що виходець з Туреччини прийшов за співвітчизниками з-за кордону.
Усіх трьох нелегалів затримали та в подальшому притягнуть до відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону. Крім того, правоохоронці з’ясовують, чи був виходець з Туреччини причетним до незаконної переправки через кордон інших нелегалів.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ