Нова система пропуску вантажних автомобілів

У польському пункті пропуску Корчова на кордоні з Україною почала діяти нова система пропуску вантажних автомобілів. Відтепер кожен водій вантажівки, який планує перетнути кордон у Корчовій і перевозить товари, що підлягають митному оформленню, зобов’язаний заїхати на один з двох паркінгів, взяти квиток і чекати своєї черги на паркінгу, а не безпосередньо на дорозі, як це було раніше.

Як йдеться у повідомленні Генеральної дирекції державних доріг і автострад, таке нововведення має на меті прибрати чергу вантажівок на дорозі №94, яка веде до пункту пропуску в Корчовій.

Генеральна дирекція державних доріг і автострад також оприлюднила коротку інструкцію для водіїв вантажівок. Згідно з нею, після заїзду на паркінг водій повинен взяти квиток у квиткоматі та очікувати своєї черги. Коли на інформаційному моніторі з’явиться номер водія, він виїжджає з паркінгу на митне оформлення. Також для водіїв діє радіоканал, де оголошують інформацію про чергу.

Водії, які везуть пріоритетні товари матимуть можливість вибрати на квитком аті опцію «Пріоритетного проїзду». Після вибору цієї опції авто буде розмістять на початку черги очікування на митне оформлення.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ