Новояворівська міська рада просить дотримуватись правил пожежної безпеки!!!
![Новояворівська міська рада просить дотримуватись правил пожежної безпеки!!!](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/218910173_4274930679229735_5273231014318393428_n.jpg)
Новояворівська міська рада звертається до жителів та гостей громади з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах.
❌ Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.
❗️ Пам’ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню.
▪️ Якщо ви бачите, як інші палять листя та траву – поясніть, чому це не слід робити.
Більше новин на: Яворів Інфо