Польща продовжила обмеження на в’їзд іноземців до 13 травня

Польща продовжила обмеження на в’їзд іноземців до 13 травня. Перетнути українсько-польський кордон можуть лише кілька категорій українців, до того ж лише у двох пунктах пропуску – Ягодин-Дорогуськ та Краковець-Корчова.

«Прикордонний контроль на внутрішньому кордоні продовжено до 13 травня цього року. Кордон з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою можна перетинати лише у визначених місцях. Контроль триватиме в морських портах та аеропортах. Обмеження щодо в’їзду іноземців до Польщі також зберігаються», – сказано в офіційному повідомленні прикордонної служби РП, поширеному у неділю, 3 травня.

Зазначається, українсько-польський кордон можна перетнути лише у двох пунктах пропуску – Ягодин-Дорогуськ та Краківець-Корчова.

Польські прикордонники також нагадали перелік осіб, які можуть в’їхати на територію Польщі, попри обмеження. Це іноземці, які мають карту поляка, які мають право постійного або тимчасового проживання на території Польщі, мають дозвіл на роботу, а також водії вантажівок, які перевозять товари транзитом, або перевозять пасажирів.

У прикордонній службі Польщі повідомили і про певні пом’якшення з 4 травня, однак вони не стосуються українсько-польського кордону, а лише внутрішніх кордонів з країнами ЄС. Для певних категорій осіб після перетину кордону скасовують обов’язковий карантин.

Як відомо, з 14 березня Польща ввела низку заборон і обмежень на в’їзд іноземців. За останнім рішенням вони мали діяти до 3 травня, однак обмежувальні заходи продовжено. Україна зі свого боку на час карантину обмежила в’їзд для іноземців, але обмежень на виїзд за кордон запроваджено не було.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...