Президент ознайомився з програмою будівництва житла для учасників АТО

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної Академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного Президент Петро Порошенко ознайомився з ходом реалізації програми будівництва житла для учасників АТО. Повідомила прес-служба Президента України.
Заступник Міністра оборони Олег Шевчук доповів Верховному Головнокомандувачу про хід будівництва гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників.
Глава держави поспілкувався з будівельниками, зокрема щодо умов роботи та ходу будівництва.
Згідно плану забудови на 2018 рік на території військового містечка у селі Старичі планується збудувати 8 двоповерхових гуртожитків на 125 місць, один житловий будинок на 64 квартири, 2 чотириповерхових гуртожитки на 254 місця, одну чотириповерхову казарму на 800 місць і 3 одноповерхові будівлі на 300 місць. Зокрема, двоповерхові казарми розраховані на 125 ліжко-місць, на кожному поверсі буде розміщено 6 житлових блок-секцій та кухня.
Президент доручив Міністру оборони подати проект і дати на затвердження зміни в реформі по забезпеченню житлом для військовослужбовців.
Більше новин на: https://yavoriv-info.com.ua

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ