«Пряма телефонна гаряча лінія» стосовно пенсії
![«Пряма телефонна гаряча лінія» стосовно пенсії](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/76647935_2483477895202885_2677712354422030336_n.jpg)
У середу, 20 листопада 2019 року, в Яворівському відділі обслуговування громадян (сервісний центр) Управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області відбудеться «пряма телефонна гаряча лінія»:
На питання мешканців Яворівщини з 10:00 до 13:00 год. відповідатиме начальник відділу – Галак Володимир Миколайович
Телефон «прямої гарячої лінії» (0259) 2-11-00
Більше новин на: Яворів Інфо