Садовий хоче під полігон ділянку Яворівської “Сірки”

27 січня 2017 року відбулося засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій щодо вивезення твердих побутових відходів у Львові, за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Під час засідання міський голова Андрій Садовий наголосив, що для вирішення проблеми з твердими побутовими відходами міста необхідна земельна ділянка для будівництва заводу з переробки ТПВ, повідомила прес-служба Львівської міської ради.
«Нам потрібен новий полігон. І я вітаю ініціативу обласної адміністрації стосовно ділянок, які передбачають розміщення сміттєпереробних комплексів з існуючими полігонами. Якщо б була можливість з цих трьох ділянок одну, а саме ділянку на території колишніх гірничо-хімічних підприємств – Яворівського ДГХП «Сірка», передати для міста Львова, я був би щиро вдячний.
Тому, якщо б була виділена земельна ділянка з усіма необхідними документами, також ще й долучилося Міністерство екології – ми б вирішили проблему з твердими побутовими відходами у Львові» – наголосив під час засідання мер Львова Андрій Садовий.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ