Сесію у Новояворівську заблокували обурені батьки з дітьми
![Сесію у Новояворівську заблокували обурені батьки з дітьми](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/21077700_1778572518837345_8635286222978006792_n-1.jpg)
Сьогодні, у середу, 13 вересня 2017 року, о 16.00 год. скликалась позачергова XXVІ сесія депутатів VІІ скликання Новояворівської міської ради у приміщенні сесійної зали міської ради.
Пропонований порядок денний був про внесення змін до міського бюджету Новояворівської міської ради на 2017 рік.
На сесію завітали обурені батьки з дітьми, які мали б відвідувати ДНЗ №7 міста Новояворівськ “Червона шапочка”. Нагадаємо, ДНЗ №7 закритий, у зв’язку з капітальним ремонтом (термомодернізація). Батьки запитували мера міста, коли відкриють навчальний заклад та їхні діти будуть мати змогу, нарешті, відвідувати садок.
У результаті перемовин, мер Василь Муравель оголосив перерву.