Шахрайство близько на 80 тис грн: чоловік з Новояворівська потрапив за ґрати
![Шахрайство близько на 80 тис грн: чоловік з Новояворівська потрапив за ґрати](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/5fbe5f7e8d1b0.jpg)
Закінчено судовий розгляд у кримінальному провадженні щодо 25-річного раніше неодноразово судимого за крадіжки мешканця м.Новояворівськ, якого обвинувачували у шахрайстві (ч.2 ст.190 КК України).
Встановлено, що впродовж жовтня – грудня 2019 року чоловік, зловживаючи довірою старшої жінки, заволодів її коштами в сумі близько 80 тис грн. Натомість обіцяв посприяти в умовно-достроковому звільненні її сина.
Суд підтримав обґрунтовану позицію прокурорів Самбірської місцевої прокуратури, визнав чоловіка винним і призначив покарання у вигляді позбавлення волі на 3 роки. Враховуючи, що обвинувачений порушив умови умовно-дострокового звільнення, за ґратами він проведе 4 роки.
Більше новин на: Яворів Інфо