У Кожичах відкрили ще один завод

Учора, 7 червня 2018 року, у селі Кожичі Яворівського району відкрили нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна». Про це повідомили у прес-службі Львівської ОДА.
Читайте білье тут: Новини Яворівщини
Основний вид діяльності підприємства – виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Відтак, з метою розширення фабрики запустили новий цех з пошиття чохлів.
«Ми всі сьогодні побачили високотехнологічну і високоінтелектуальне виробництво, де люди мають комфортні умови праці, відповідний заробіток. Це високотехнологічне виробництво, яке задовольняє регіон, яке сьогодні працює на користь нашої країни. Я бажаю продовжувати у тому ж напрямку, адже створення робочих місць сьогодні це вкрай важливо не лише для Львівської області, але й усієї країни», – наголосив заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.
Сума залучених інвестицій у новозбудований цех – 132 млн гривень. У цеху працюють 660 робітників та відкрили понад 500 додаткових вакансій.
Нещодавно компанія підписала контракт із Mercedes. Відтак, підприємство невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach. Вже у 2019 році працівники компанії «Бадер Україна» щоденно шитимуть 200 комплектів салонів до цих автомобілів.
ТзОВ «Бадер Україна» є українською філією німецької компанії «БАДЕР Гмбх» – одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ