У Новояворівську на «Ярмарок вакансій» запросили учасників АТО
![У Новояворівську на «Ярмарок вакансій» запросили учасників АТО](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/23519017_1969781869904912_4719237749249886584_n-900x444.jpg)
У Новояворівському міському центрі зайнятості відбувся «Ярмарок вакансій» за участі понад 40 безробітних, в тому числі – учасників АТО.
Метою події був підбір працівників за професіями: оператор автоматичних та напівавтоматичних верстатів та установок, верстатник деревообробних верстатів, рамник, підсобний робітник, механік виробництва, швачка, закрійник для успішних підприємств, які діють на території Яворівщини.