У Середкевичах спалахнула пожежа в столярному цеху
![У Середкевичах спалахнула пожежа в столярному цеху](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/565.jpg)
Учора, 14 січня 2018 року, о 09:40год., до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу, що виникла у цегляному столярному цеху у селі Середкевичі Яворівського району.
Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС у Львівській області.
Завдяки професійним діям вогнеборців пожежу вдалось загасити, врятувавши від знищення вогнем будівлю столярного цеху, 5 т дерев’яних брикетів, 3 автомобілі.
Пожежу ліквідовано об 11:31 год. Вогонь знищив дах та перекриття на площі 240 кв. м, 15 т дерев’яних брикетів та електропроводку.
Причину виникнення займання встановлюють.
Постраждалих на пожежі немає.