В Яворові можна виготовити ID-картку

Яворівський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області оголошує, що в місті Яворів на вул. Львівська, 10 можна виготовити паспорт громадянина України для виїзду за кордон та ID-картку. Телефон для довідок:(03 259) 21878.
У 29 територіальних міграційних підрозділах у Львівській області відтепер можна виготовити паспорти з електронним носієм.
Від часу впровадження ID-паспортів, Львівщина однією з перших в Україні 100% забезпечила можливість мешканцям області отримати нові зразки документів безпосередньо у районі, де вони проживають. Загалом, протягом півроку обладнання для виготовлення паспортів з електронним носієм додатково встановлено у 10 підрозділах міграційної служби Львівщини.
«Це насправді великий крок до того, аби зменшились черги за послугою, аби люди у кожному районі змогли отримати не лише закордонний паспорт, а й паспорт нового зразка – ID – картку. – розповідає Ігор Дашавець, т.в.о. начальника ГУ ДМС України у Львівській області, – Це важливо ще й тому, що категорія осіб, які можуть отримати внутрішній паспорт з електронним носієм, вже розширена: це не лише ті, хто отримують перші паспорти. Є вищий попит на ID – картку і міграційна служба Львівщини на нього відреагувала. Тішить і те, що людям більше не доведеться долати десятки кілометрів до найближчого районного центру чи їхати у Львів, щоб здати документи й на виготовлення паспорта для виїзду за кордон. Вони це зможуть зробити неподалік від дому», – додає він.
Адреси територіальних підрозділів, де можна отримати послугу, за посиланням: http://lv.dmsu.gov.ua/lv/2015-02-24-12-20-57
Нагадаємо, що ID-картку тепер можуть виготовити не лише ті, хто має отримати перший паспорт, а й ті, хто змінив прізвище, чи має провести вклейку фото у зв’язку із досягненням 25-ти чи 45-ти річного віку. Також нові зразки паспортів можуть отримати громадяни, які втратили паспорт, чи у кого він пошкоджений. Вперше це треба зробити за місцем реєстрації, в подальшому – у будь-якому зручному міграційному підрозділі України.
За послугою з виготовлення паспорта для виїзду за кордон можна звернутись не залежно від місця реєстрації, у той міграційний підрозділ, де вам найбільш зручно.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ