Вечір-реквієм присвячений вшануванню пам’яті Героя Михайла Логина у селі Коти

3 лютого у Котівській ЗОШ І-ІІ ступенів імені Михайла Логина відбувся вечір-реквієм «Плаче у полі червона калина…», присвячений вшануванню пам’яті Героя Михайла Логина, який загинув, захищаючи незалежність нашої держави.
У своїх словах ведучі вечора Зінько Я.М. та Бучко Н.В. від імені усіх присутніх висловили слова поваги та вдячності родині Героя. У пам’яті земляків він назавжди залишиться мужнім Героєм, який з честю виконав головний обов’язок чоловіка – захистити рідну землю. Учні декламували , присвячені Михайлу та усім солдатам, які загинули в АТО.
Вірш «В скорботнім смутку стали всі Коти …” продекламований Яворською Анастасією, зворушив усіх своєю проникливістю та трагізмом, а пісні «Мамо, не плач», «Сам собі країна», «Мальви», « А на моїй землі іде війна», «Прошу в неба», «Не будь байдужим», виконані хором «Камертон» під керівництвом Христиніної Л.І., викликали сльози в усіх від малого до великого.
На заході були присутні батьки загиблого Михайла: Катерина Логин та Роман Логин, дружина Юлія з синочком Матвієм, сестри Марія, Наталя, Христина та Оксана з чоловіком, батьки Юлії та учасники АТО: Худик Іван, Гук Андрій, Козак Петро, Вахула Петро, Микитчук Петро, Шипка Андрій.
Іван Худик від імені усіх побратимів висловив слова скорботи та поділився своїми спогадами: «Михайла я часто бачив, як він порався біля намету, то пісок підсипав, то канати натягував, то, бачу, ящики з-під снарядів порозбирав і змайстрував лавочки, щоб ввечері після занять було на чому посидіти біля вогню. Одним словом, нашого хлопця видно одразу, а такого колоритного, як Міша, тим паче…»
Логин Михайло віддав своє життя за мирне життя інших.
Ведучі закликали усіх згадати у своїх молитвах Михайла та усіх героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі. А світло цієї запаленої свічки нехай буде пам‘яттю тим, хто навічно пішов із життя, хто заради торжества справедливості жертвував собою.
Забути кров святу не маєм права! –
Лишила слід безсмертний і терпкий…
Героям України – Слава! Слава! Слава!!!
І наша пам’ять на усі віки.
На завершення заходу усі відвідали могилу Героя та запалили свічки.
Вічна слава Герою!

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...