Вилучили авто за контрабанду

В пункті пропуску «Краковець – Корчова» працівники митниці викрили спробу незаконного переміщення 250 пачок сигарет.
Тютюнові вироби житель Львівщини заховав у спеціальній схованці та конструктивних порожнинах автомобіля «Renault». Про це повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Львівській області.
Під час перетину кордону він обрав смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор». Однак у працівників митниці виникли підозри щодо приховування від митного контролю товарів. Тож автомобіль було скеровано в бокс поглибленого огляду транспортних засобів та товарів.
Там під час спільного митно-прикордонного контролю транспортного засобу виявлено приховані від митного контролю 250 пачок сигарет, частина яких  без марок акцизного збору України.
Так, громадянин України порушив порядок проходження митного контролю через смугу спрощеного митного контролю «зелений коридор» та вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ. Такі дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.
За цим фактом складено протокол. Товар та автомобіль вилучено. Їх вартість буде встановлено додатково.
Справу скерують до суду.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...