Хільда знайшла 658 пачок сигарет

Майже 1000 пачок сигарет та автомобіль з тайниками вилучили упродовж доби львівські митники, повідомили в ГУ ДФС у Львівській області.
Минулої ночі на територію пункту пропуску «Рава-Руська» автомобілем “Volkswagen LT35» для виїзду в Республіку Польщу смугою руху «червоний коридор» прибув 38-річний громадянин України, мешканець Тернопільщини. У митній деклараціях водій заявив лише про наявність особистих речей.
Під час митного контролю службовий собака лабрадор-ретривер на кличку Хільда подав знак, який свідчив про наявність в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю. Автомобіль було скеровано у бокс поглибленого огляду транспортних засобів. Там працівники управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Львівської митниці ДФС з використанням технічних засобів митного контролю виявили прихований товар – 658 пачок сигарет з фільтром різних виробників з марками акцизного податку України. Їх заховали у трьох тайниках, розміщених у днищі, нижній та верхній частині салону, доступ до яких став можливим після демонтажу декоративної обшивки салону.
В іншому випадку в пункті пропуску «КраковецьКорчова» громадянин Республіки Польщі намагався приховати у конструктивних порожнинах автомобіля «BMW 318» 326 пачок сигарет.
За цими фактами за ознаками, передбаченими ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України, складено протоколи про порушення митних правил. Автомобіль “Volkswagen LT35», в якому виявлено схованки, вилучено. Справи скерують до суду.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ