Яворівщина у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»
![Яворівщина у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»](https://yavoriv-info.com.ua/wp-content/uploads/20631533_1541402019267263_2036955271_n.jpg)
Яворівська РДА повідомляє, що державні службовці Яворівської районної державної адміністрації Михайло Дорош та Віра Доскоч представлятимуть Яворівщину у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Саме ці державні службовці стали переможцями другого Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», що проходив у Львівській обласній державній адміністрації.
Зокрема, у номінації «Кращий керівник» від райдержадміністрацій Львівщини перемогу здобув Дорош Михайло Петрович – начальник відділу освіти Яворівської РДА та у номінації «Кращий спеціаліст» від райдержадміністрацій перше місце зайняла Доскоч Віра Ярославівна – провідний спеціаліст юридичного відділу Яворівської РДА.