Яворівські рятувальники вибороли золото у першому етапі змагань з волейболу

Команда Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області виборола золото у першому етапі змагань з волейболу серед структурних та підпорядкованих підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області. Про це повідомляє Яворівська РДА.

18 жовтня 2019 року на базі Городоцького навчально-виховного комплексу №5 у першому зональному етапі змагань з волейболу на першість серед працівників ДСНС Львівщини взяли участь 6 підрозділів.

За результатами жеребкування, проведеного перед початком гри, команди поділились на дві підгрупи, де зустрілись в одне коло. Команди, що зайняли в підгрупах перше місце грали фінальний матч для визначення кращої команди у групі та переходу до другого етапу змагань.

За результатами тригодинного групового турніру команда Яворівського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області посіла перше місце та зустрінеться у Львові у завершальній частині змагань з волейболу.

Більше новин на: Яворів Інфо