Яворівсько-жовківський медичний форум

У місті Яворові, на базі центральної районної лікарні, 24 березня, відбувся медичний форум за участі спеціалістів з Жовківського та Яворівського районів на тему: «Висококваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення».
У події, яка відбуласm згідно з наказом департаменту ОЗ Львівської ОДА «Про продовження навчально-освітньої програми для медичних сестер «Висококваліфіковані медичні сестри – запорука якісного медичного обслуговування населення» та плану основних організаційних заходів департаменту охорони здоров’я ЛОДА на 2017 рік, взяли участь 130 медичних сестер, фельдшерів, акушерок закладів охорони здоров’я Яворівського, Жовківського районів та КЗ ЛОР «Львівський обласний протитуберкульозний санаторій» смт. Немирів.
Учасників семінару привітав головний лікар Яворівської ЦРЛ Михайло Дмитрів, який наголосив на важливості ролі медичних сестер у розвитку та реформуванні системи охорони здоров’я.
Наталія Галапац – головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА з медсестринства, заступник головного лікаря Жовківської ЦРЛ з медсестринства, магістр із спеціальності «Сестринська справа» презентувала такі злободенні теми: «Управління якістю роботи медсестринської служби закладів охорони здоров’я» та «Правові та етико-деонтологічні аспекти у роботі медичних сестер закладів охорони здоров’я».
Ірина Шевчук – президент Львівської обласної асоціації медичних сестер, магістр із спеціальності «Сестринська справа» наголосила на темах: «Розвиток професійних медсестринських об’єднань, асоціацій і співробітництва в медсестринстві та їх роль у наданні якісної медсестринської допомоги населенню» та «Комплексні системи гігієнічної обробки рук медичного персоналу».
Ярина Цьолко – лікар-педіатр КЗ ЛОР «ЛОДКЛ «ОХМАТДИТ» виступила із презентацією «Прості рішення непростих дитячих проблем в педіатрії».
Наприкінці медичного форуму всі учасники програми одержали відповідні сертифікати департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

ggfy_1191052678

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...