Жінка намагалась незаконно вивезти дитину за кордон

Прикордонники Мостиського загону виявилу жінку з підробленим дорученням на вивіз дитини за кордон. Про це повідомили у прес-службі Західного регіональне управління ДПС України-Західний кордон.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
За даними правоохоронців, учора ввечері, 5 липня 2018 року, у пункт пропуску «Краковець», що на українсько-польському кордоні, прибула громадянка України з 6-річною дитиною. Під час перевірки документів з’ясувалось, що дозвіл батька на вивіз дівчинки за межі країни підроблений. Адже чоловік на момент видачі цього доручення знаходився за кордоном.
Зрозумівши, що правоохоронці виявили підроблення наданого доручення, жінка запропонувала прикордонникам хабар у розмірі 400 гривень. Таким чином наша співвітчизниця мала намір вирішити питання безперешкодного, але незаконного, пропуску дівчинки через державний кордон України.
Від неправомірної грошової винагороди правоохоронці відмовились. Факт здійснення правопорушення задокументовано.
Про виявлення ознак кримінальних правопорушення передбаченим ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» проінформовано представників Національної поліції. Жінка разом з дитиною змушені були залишитись на території України.
Державна прикордонна служба України нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, при перетині кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документа слід звернутись до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...