Саакашвілі вже у Львові й зустрівся з мером

Третій президент Грузії, екс-голова Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі заявив, що на кордоні з Польщею у пункті пропуску “Шегині” невдало намагався “віддати свій паспорт та просив про надання захисту в Україні”.
Про це Саакашвілі заявив пізно ввечері у Льові, куди приїхав разом з Юлією Тимошенко та нардепами, які супроводжували його з Жешува у Польші.
У центрі міста Саакашвілі зустрівся з мером Львова Андрієм Садовим та пройшовся площею Ринок.
“Я намагався віддати їм свій паспорт, звернутися до прикордонників, щоб отримати захист в Україні. … А що робили вони- знущались над людьми, імітували якусь вибухівку (мінування ПП “Шегині”) , нагнали “тітушок”, налякали проводників (потяга “Інтерсіті”), створили черги на кордоні”, – завив він.
Також Саакашвілі заявив, що ніяких законів він не порушив, планів поки що не має і буде чекати у Львові дружину та сина, які мають приїхати з пункту пропуску.
“Я сьогодні говорив, що я повинен встигнути до свого друга, Андрія Садового, на каву. Він дуже нетерплячий і потрібно доїхати”, – сказав Саакашвілі.
«Мені соромно за те, що громадянина України позбавляють громадянства. Мені соромно за те, що зупиняють потяги, аби громадяни України не в’їхали на її територію. Мені соромно, що дехто в країні вважає, що кордон – це його приватна власність. Це приниження держави», – прокоментував ситуацію Андрій Садовий.
Після зустрічі на площі Ринок політики попрямували у Ратушу, куди не пускали журналістів.
Нагадаємо, екс-президент Грузії перетнув сьогодні кордон України у «Шегині». Його прихильники прорвали оточення прикордонників та мало не перенесли на руках свого лідера. У Держприкордонслужбі вже заявили, про масове незаконне порушення державного кордону. Під час інциденту на ПП “Шегині” отримали травми 12 поліцейських і 5 прикордонників.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ