Служба правопорядку стане військовою поліцією

До кінця цього року планують завершити переформатування Військової служби правопорядку у Збройних сил України у військову поліцію.
Відповідно до Закону України «Про військову службу правопорядку» цей підрозділ має спільні повноваження з різними військовими формуваннями.
«Ми виконуємо спільні завдання з іншими військовими формуваннями, а також завдання, які захищають їхні інтереси. Зараз, під час переходу на військову поліцію, напрямки нашої роботи будуть дещо змінені та доповнені. Зараз у нас є групи запобігання та виявлення злочинів, підрозділи охорони патрульно-постової служби, розшуку, діяльності військової служби правопорядку в гарнізонах, підрозділи безпеки дорожнього руху, підрозділи протидії диверсіям та терористичним актам. Під час переходу на військову поліцію додатково отримаємо такі функції, як досудове розслідування, а також, сподіваюсь, оперативно-розшукову діяльність», – розповів начальник Західного територіального управління Військової служби правопорядку у ЗС України полковник Микола Бобик.
Він додав, що до кінця цього року буде ухвалений відповідний Закон і служба правопорядку стане військовою поліцією.
Після переформатування служби заплановане збільшення штату службовців, оскільки відбудуться зміни у навчальному центрі підрозділу, а також набиратимуть фахівців, які займатимуться оперативно-розшуковою діяльністю та здійснюватимуть досудове розслідування.
Довідка
18 квітня на базі військового містечка Західного територіального управління Військової служби правопорядку розпочався курс навчання бійців з охорони VIP-персон. Інструкторами курсу є фахівці із Литви. 24 квітня розпочнеться курс, де будуть залучені фахівці з Канади.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...