Триває реєстрація на національні “Ігри Нескорених”

Організаційний комітет Ігор Нескорених в Україні оголосив про початок перших онлайн змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів – «Ігри Нескорених 2.0». У зв’язку із карантинними обмеженнями, викликаними пандемією COVID-19 проведення змагань в звичному форматі в 2020 році неможливо.

Ігри Нескорених 2.0 ONLINE – це новітній формат мультиспортивних змагань для поранених військовослужбовців та ветеранів. Формат онлайн-змагань передбачає, що змагальна боротьба відбувається віртуально, кожен учасник самостійно обирає місце, де саме буде проходити його виступ чи підхід до снаряду. Все, що потрібно для участі – бажання змагатися та засоби цифрової фіксації результату.

Змагання Ігор Нескорених 2:0 ONLINE будуть відбуватись у шести видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, плавання, веслування на тренажері, велоспорт.

Реєстрація учасників Ігор Нескорених 2.0. ONLINE триває до 31 жовтня 2020 року за посиланням. Безпосередньо віртуальні змагання пройдуть з 31 жовтня до 22 листопада 2020 року. 6 грудня 2020 року у прямому ефірі на соціальних платформах Invictus Games Team Ukraine у Фейсбуці та YouTube будуть офіційно оголошені результати та нагороджені переможці у кожній дисципліні перших в Україні Ігор Нескорених 2.0. ONLINE. Медалі будуть розіслані усім учасниками змагань.

«Це дійство не матиме аналогів в Україні та світі, і об’єднає в собі торжество незламного духу українських воїнів, представлення найкращих спортивних досягнень та унікальне єднання людей, чиї персональні історії реабілітації та соціальної адаптації стають моделями для наслідування та мотивуючими прикладами для інших», – зауважують організатори.

Нагадаємо, до складу національної збірної, що представлятиме Україну на міжнародних змаганнях у Гаазі, входять 4 спортсменів Львівщини: Віктор Легкодух, Сергій Калитюк, Ігор Галушка та Дмитро Афанасьєв. Тренером, відповідальним за підготовку лучників у складі національної збірної команди України, призначений львів’янин Дмитро Сидорук.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ