У Польщі надають фінансову допомогу власникам Карти поляка

Уже кілька десятків власників Карти поляка в одному тільки Мазовецькому воєводстві звернулися за матеріальною допомогою у зв’язку з переїздом до Польщі.
З нового року власники Карти поляка можуть розраховувати на фінансову допомогу для покриття витрат на оренду житла в Польщі у випадку, якщо заявка на дозвіл на постійне перебування була подана після 1 січня. Це результат оновленого Закону про Карту поляка, який вступив в силу з початку 2017 року, – повідомляє «Радіо Польща».
Прес-секретар Мазовецького воєводи Ева Филипович сказала, що таку допомогу будуть виплачувати максимум протягом 9 місяців як власнику Карти поляка, так і найближчим членам його сім’ї, які перебувають в Польщі.
Ева Филипович пояснює, що в Мазовецькому воєводстві заяву про надання допомоги можна подати в Управлінні у справах іноземців у Варшаві або в представництвах цього відомства в інших містах.
Сьогодні Карту поляка має близько 180 тисяч іноземців. Цей документ підтверджує приналежність до польського народу, а видається він з 2008 року особам польського походження, які проживають в 15 країнах колишнього Радянського союзу.

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ