З вересня уряд припинить надавати ФОПам допомогу на дітей

Кабінет міністрів України з вересня припиняє виплачувати допомогу фізичним особам-підприємцям (ФОПам) на дітей, яку було призначено на час карантину, введеного у зв’язку з епідемією в Україні коронавірусної хвороби Covid-19.
Про це повідомило в понеділок, 3 серпня, Міністерство соціальної політики, передає “Zaxid.net”.

Виплати у рамках державної програми надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Загалом з квітня по липень 2020 року 83 тис. фізичних осіб-підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей до десяти років. Допомогу підприємці отримували через те, що карантин обмежив їхню діяльність, адже багато галузей бізнесу кілька місяців не працювали взагалі.

Однак тепер в уряді вважають, що послаблення карантину дало змогу більшості фізичних осіб-підприємців відновити свою діяльність.

“Про покращення умов провадження підприємницької діяльності свідчить також збільшення кількості громадян, які зареєструвались фізичними особами-підприємцями. Так, у червні – першій половині липня поточного року чисельність фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку, збільшилась майже на 5 тисяч”, – наголосили у Міністерстві соціальної політики.

Тому Кабінет міністрів 22 липня прийняв постанову припинити виплати тимчасової допомоги на дітей фізичним особам-підприємцям з вересня цього року.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ