На Яворівщині тривають роботи з будівництва еколого-просвітницького візит-центру

Представники департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА проконтролювали хід реалізації проєкту ʺРовеЛове Розточчя – разом попри кордониʺ, а саме – будівництво сучасного еколого-просвітницького візит-центру у відпочинковому осередку ʺВерещицяʺ, – інформує пресслужба ЛОДА.

Візит-центр створюють з метою проведення еколого-просвітницьких акцій та збільшення туристичних потоків на Яворівщину. Він складатиметься з двох частин:
– хостел для велотуристів;
-конференц-зал для проведення різноманітних заходів та зустрічей на природоохоронну тематику.

Оглянули виконаний обсяг робіт, обговорили з будівельниками проблемні питання, шукали шляхи їх вирішення, щоб новий еколого-просвітницький центр відкрив свої двері для відвідувачів до кінця літа та став візитною карткою транскордонного природного регіону ʺРозточчяʺ.

Працівники департаменту провели обміри будівлі для підготовки виставки про технологічні рішення, які застосовувались при проєктуванні еколого-просвітницького візит-центру. Виставка буде представлена в конференц-залі осередку ʺВерещицяʺ до відкриття. На виставці будуть представлені новітні технології опалення, вентиляції, водопостачання та сонячних колекторів, адже будівля центру спроектована за найсучаснішими технологіями енергозбереження, з використанням сонячних акумуляторів, твердопаливного котла та інших технологій.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ