Протидії наркоманії серед дітей та молоді на Яворівщині

«Хворобливий потяг до смертельного зілля набув серед молоді широкого розмаху», – наголошує начальник Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області, полковник поліції Ігор Муха.
Читайте більше тут: Новини Яворівщини
За словами полковника поліції, з 1 червня по 31 вересня на території України триватимуть профілактичні заходи, спрямовані на забезпечення соціального та правового захисту дітей, попередження вчинення злочинів неповнолітніми та відносно них, профілактики вчинення злочинів неповнолітніми, профілактики бездоглядності та інших негативних явищ під час літніх шкільних канікул.
«У період літніх шкільних канікул переважна більшість дітей залишається без нагляду дорослих. Тому правоохоронці закликають усіх небайдужих громадян вживати максимум заходів для убезпечення дітей від наркотичної залежності, а у випадку виявлення таких фактів повідомляти поліцію за номером: 102.
Адже серед гострих соціальних проблем, яких нам, на жаль, сьогодні не бракує, одна з найболючіших – проблема наркоманії. У ХХІ столітті хворобливий потяг до смертельного зілля набув широкого розмаху. Про наркоманію говорять у всьому світі. Щодня хтось вперше бере в руки шприц з отрутою, не замислюючись над тим, що з першою дозою буде наступна, а потім – прірва. Крім того, нині серед молоді мають місце поширення лікарські засоби, ефедрин та його похідні.
Звертаємося до працівників аптечних кіосків та медичних закладів не продавати дітям та молоді вказані лікарські препарати. Нехай за пігулками приходять їхні батьки», – з таким зверненням виступив начальник Яворівського ВП ГУ НП у Львівській області, полковник поліції Ігор Муха.
Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ

Варто подивитись:

Загрузка...