У Новояворівську запрацювала сортувальна лінія сміття

У місті Новояворівськ запустили сортувальну лінію. Вона друга в області. Її вартість становить майже 5,5 млн грн.

Сортувальна лінія запрацювала сьогодні, 11 вересня 2018 року, на полігоні твердих побутових відходів. Її продуктивність становитиме 15 тонн за годину, повідомляє департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА.

«Робота сортувальної лінії зможе суттєво зменшити навантаження на полігон, що приймає тверді побутові відходи зі Львова. Крім того, відкриття такої лінії дасть можливість створити додатково 12 робочих місць. Для якісної роботи на сортувальній лінії для працівників проведуть відповідне навчання», ‒ розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

Вартість лінії у Новояворівську ‒ 5,47 млн грн. Це вже друга лінія, яку змонтували за кошти резервного фонду держбюджету. Нагадаємо, таку ж сортувальну лінію відкрили у липні у Самборі.

Також у департаменті додали, що за кошти резервного фонду держбюджету у 2017 році було здійснено першочергові роботи на чотирьох полігонах твердих побутових відходів, а також закуплено 8 одиниць спецтехніки.

Тим часом у Львові дозволити перевантажувати сміття на вул. Північній лише протягом 10 днів, поки компанія «АВЕ Львів» шукає нову ділянку. Перевантажувальна станція на вул. Північній, 1 розташована за два кілометри від злітної смуги львівського аеропорту, і це становить небезпеку для польотів авіатранспорту. У червні цього року там виникла критична ситуація у зв’язку із накопиченням великої кількості відходів і збільшенням птахів довкола нього. Через це літак МАУ, що вилетів зі Львова 30 липня, здійснив вимушену посадку у Борисполі через потрапляння птаха в турбіну.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ