Затриманий на хабарі гендиректор «Галсільлісу» вийшов під заставу

Львівський апеляційний суд суттєво зменшив розмір застави для затриманого на хабарі гендиректора комунального підприємства Львівської облради «Галсільліс» Володимира Мельника – з понад 1 млн грн до 336 тис. грн. Станом на середу, 22 січня, заставу за нього внесено, його випустили на волю з Львівського СІЗО. Про це пише ZAXID.NET.

Раніше Галицький райсуд Львова обрав запобіжний захід керівнику «Галсільлісу» Володимиру Мельнику у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 1,051 млн грн. Його спільнику – керівнику Яворівського лісгоспу Роману Суховичу – призначили тримання під вартою, або ж внесення 168,16 тис. грн застави. Роман Сухович заставу сплатив одразу і вийшов на волю. А Володимир Мельник оскаржив рішення суду першої інстанції у Львівському апеляційному суді.

Як повідомили у прокуратурі Львівської області, у вівторок, 21 січня, Львівський апеляційний суд розглянув апеляцію на рішення суду першої інстанції. У підсумку розмір застави для гендиректора «Галсільлісу» зменшено майже утричі – з 1,051 млн грн до 336 тис. грн. Вже наступного дня, 22 січня, заставу за Володимира Мельника було внесено.

Як повідомлялося, 61-річного керівника «Галсільлісу» Володимира Мельника затримали 13 січня разом із директором Яворівського лісгоспу Романом Суховичем, який передавав керівнику «данину» від продажу лісу. Під час затримання слідчі вилучили 17,8 тис. грн та 300 доларів, що було частиною «траншу» від керівника районного підрозділу. Загалом головному лісівнику області висунули обвинувачення у систематичних поборах від підлеглих, що за рік становили понад 5 млн грн.

Більше новин на: Яворів Інфо

Поділитись:
НА ГОЛОВНУ